The Artful Baker Ön Sipariş Hediyesi

05 Ekim 2017 | Kategori: Yemek Kitabı

The Artful Baker Pre-order Gift

İngilizce kitabım The Artful Baker’ın Amerika, İngiltere ve Kanada’da yayımlanmasına sadece iki hafta kaldı! Henüz sipariş vermediyseniz elinizi çabuk tutun çünkü kitabı 17 Ekim’e kadar sipariş veren herkese (şu ana kadar sipariş etmiş olanlar dahil) yayınevim Abrams’ın şahane bir hediyesi var: Kitaptan üç fotoğrafın 21.6*28 cm boyutlarındaki baskıları!

Kampanyanın Türkiye de dahil diğer ülkelerden verilen siparişler için de geçerli olması için çok uğraştım ama maalesef mümkün olmadı. Hukuki sebepler yüzünden hediye kampanyası sadece Amerika adresleri için geçerli.

Eğer Amerika’da yaşıyorsanız ve kitabı 17 Ekim’den önce sipariş ederseniz, yazının sonundaki formu doldurarak hediyeye sahip olabilirsiniz. Kampanyayla ilgili kuralların tamamını şurada bulabilirsiniz.

Bu arada, bana göre baking konusunda dünyadaki en büyük otorite olan Rose Levy Beranbaum, geçenlerde bloguna kitabım hakkında bir yazı yazdı. İngilizce kitabımdan Vişneli ve Bademli Kek ve Türkçe kitapta olmayan Tahinli ve Leblebili Brownie tariflerini denedi. Bundan neredeyse 15 sene önce, efsane kitabı The Cake Bible‘ı elime ilk aldığımda nefessiz kaldığımı hatırlıyorum. Ne detay, ne detay! Bugün tatlı konusunda bildiğim birçok şeyi onun kitaplarından öğrendim, dolayısıyla güzel yorumlarını okumak tarif edilemez bir mutluluk ve gurur kaynağı oldu. Merak ediyorsanız, yazısı burada.

 

THE ARTFUL BAKER ÖN SİPARİŞ HEDİYESİ

The Artful Baker Photo Prints

Fill out my online form.

Üye ol, yemek tarifleri emailine gelsin.

Yorumlar

 1. 1 - Ipek AG 05 Ekim 2017

  Gurur duydum..

 2. 2 - Yasemin 05 Ekim 2017

  Merhaba Cenk Bey,
  Yeni kitabınız için sizi kutlarım, bu ve diğer kitaplarınızı nereden, nasıl temin edebileceğimiz konusunda bilgi verir misiniz? Tarifleriniz kadar güzel günler dilerim. 🦋

 3. 3 - Onur Kapucu 05 Ekim 2017

  Merhabalar,

  Amazon uzerinden kendime aldigim ve hediye olarak gonderilecek olan siparislerimin ekran goruntusunu alarak adresimle birlikte yukaridaki formdan yolladim.
  Sanirim bunun disinda bir asama gerekmiyor, dogru muyum?

 4. 4 - Cenk 05 Ekim 2017

  Onur Kapucu – Gerekmiyor. 8-10 hafta arasında yollayacaklarını belirtmişler. Eğer herhangi bir aksaklık olursa haber verin, ilgilenirim. Çok teşekkür ederim!

 5. 5 - Cenk 05 Ekim 2017

  Yasemin – Hem Türkçe hem de İngilizce kitabımın online satış linklerini ekranın sağındaki kitap görsellerinin hemen altında bulabilirsiniz. Teşekkürler!

 6. 6 - Hülya 06 Ekim 2017

  Tebrikler, umarım kitabınız orada da çok çok çok satar 🙂

 7. 7 - Işın 07 Ekim 2017

  Tebrik ederim. Ne büyük bir haz olsa gerek, hem pişirmek hem kitap yazmak 🙂

 8. 8 - Betül 10 Ekim 2017

  Merhabalar Cenk Bey, vize krizini duyduğumda aklıma gelen şeylerden biri de siz oldunuz. Bu kriz sizi de etkiledi mi? Kitabınız için Amerikaya gidebilecek misiniz? İnşallah bir sıkıntıyla karşılaşmamışsınızdır.

 9. 9 - Cenk 13 Ekim 2017

  Betül – Vizem uzun bir süre daha geçerli olduğu için etkilemedi ama ilerideki günlerde kriz daha da tırmanır mı, neler olur bilemiyorum tabii. Umarım bir aksilik olmadan gidebilirim. Alakanız için çok teşekkür ederim!

Yorumunuzu bırakınız