Petek Pansiyon

28 Ekim 2009 | Kategori: Fotoğraf, Mekan

petek pansiyon

Fenerbahçe’nin ara sokaklarına gizlenmiş muhteşem bir yer: Petek Pansiyon Fenerbahçe, İstanbul.

Yorumlar

 1. 1 - STİL DİREKTÖRÜ 28 Ekim 2009

  Vintage, yaşanmışlık kokan özel bir mekandır gerçekten. Sahipleri de dünya şekeri insanlardır 🙂 Günümüzde lüks otellerde misafir ağırlamak yerine PETEK PANSİYON’da konuk ederseniz, emin olun size müteşekkir kalacaktır. Akabinde FENERBAHÇE PARKI ROMANTİKA yada BARAKA’da bir türk kahvesi içerseniz de mutlu mesut olursunuz 🙂

 2. 2 - zarpandit 28 Ekim 2009

  fotoğraflar senin elinden belli hikayesini beklemedeyiz 🙂 ayrıca pansiyon çok çok şirinmiş..

 3. 3 - Sevgi 29 Ekim 2009

  Nefiss bir fotoğraf, çok canlı sanki az sonra koltuğa oturabilecekmişim gibi hissediyorum. Kutlarım. Tabi bayramların en büyüğünü de. 🙂

 4. 4 - Arzu 29 Ekim 2009

  petek pansiyonun surekli onunden geciyorum hep merak ederdim ne alaka, kim gidiyor, kalan var mi, aile isletmesi mi vs vs diye 🙂 cok eski bir yer. sasirdim blogda gorunce; insanlik oradan bihaber sanardim :)) ee peki baska bilgi ya da baska foto var mi gelecek mi?

 5. 5 - fatoş 29 Ekim 2009

  ne kadar dingin ve davetkar.. kitabını eline al ve köşeye büzül der gibi…yemeklerin kadan nefis bir resim ellerine sağlık..

 6. 6 - aysima 29 Ekim 2009

  çocukluğumda bizimde salonumuzda aynı bunun gibi bir köşe vardı.çok hoş bir nostalji…

 7. 7 - Seda 30 Ekim 2009

  Çok nostaljik… Bir an kendimi aile albümüne bakıyor gibi hissettim…İz bırakacak,gönlümüzü okşayacak konaklamalar olabilir,well notted.

 8. 8 - tuğba 10 Kasım 2009

  Petek Pansiyon..bu yaz araba park yeri arayışımız sırasında sevgili dostlarımla tabelasını görüp içeri daldık..kadife koltukları, bahçe ile salon arasındaki balık havuzu…saçaklı abajurlar..sanki Aliye Rona bir kapısından çıkacakmış gibi hissettim kendimi =) bir süre yolunu kaybetmiş bi ceylan gibi hayranlıkla içerisinde dolandıktan sonra kartvizitlerini istediğimde pansiyon işletmecisi “neden ilgilendiniz, turizm işletme falan mı okuyorsunuz?” diye sorduğunda mekan hakkındaki tüm hayaller içinde en uygunu olan “yurt dışından arkadaşlarımız gelir ağırlamak isteriz” cümlesiyle mekandan ayrıldık. Ki bir süre sonra girişimci bir arkadaşımızdan öğrendik ki evli olmayan çiftleri burada konaklıyamıyorlarmış..halbuki o hayallar arsında bahçesindeki beyaz demir masalarda sevgiliyle bir akşam kahvesi içmek de vardı =)

 9. 9 - berna 17 Kasım 2009

  Çoçukluğumdaki evlere mobilyalara benzer…Annenemin evinin sıcaklığını hissettim…Fenerbahçede hiç dikkatimi çekmemiş.

 10. 10 - Evren 17 Kasım 2009

  ben 10 yıl İstanbulda, fenerbahçeye 20 adım bir yerde yaşayıp, hiç bilmediğim bu pansiyonu 2 yıl önce bir düğün için gittiğimizde fenerbahçede kalacak yer ararken internet üzerinden bulmuş ve kaldığım oteller içindeki en keyifli mekanlar sıralamamın ilk üçüne koymuştum. çok kendine özeldir ve güzeldir gerçekten de…

 11. 11 - machkapalace 18 Kasım 2009

  Favori çekim mekanlarından. birçok dergi çekimine birçok reklam filmine mekan olmuştur. Adriana Lima da Doritos çekimlerinde buraya ayak basmıştır.

 12. 12 - özlem şohoğlu 20 Kasım 2009

  ne kadar sıcak görünüyor..

 13. 13 - berkay ozer 01 Şubat 2012

  neden mayıs kasım arası acık oldugunuz yazıyor merak ettım baska tarıhlerde kalmak olmuyormu

 14. 14 - ömer hayri köse 15 Aralık 2012

  ben sadece mesajlarınız okudum ama anlatatıkları gibi güzellse bende yerinizi yerinde keşf etmek isterim

Yorumunuzu bırakınız
Önceki Fotoğraflar